به سایت شرکت هوش مصنوعی و پردازش داده رایاصدر خوش آمدید.

بازدیدها: 70

درباره ما

ai team

شرکت هوش مصنوعی و پردازش داده رایاصدر

هسته اولیه شرکت هوش مصنوعی و پردازش داده رایاصدر برای حل مسائل داده محور از سال 1384 شروع به کار نمود. اولین تجربیات ما در زمینه تحقیقات بازار بود. طیف گسترده‌ آشنایی ما با تخصص‌های مربوط به داده‌محوری باعث شد از سال 1388 تعاملات سازنده ایی با شرکت های صنعتی در زمینه پردازش داده های صنعتی و کنترل کیفیت آماری داشته باشیم.

ما شاهد انگیزه های جدی برای گسترش دانش های داده کاوی در دهه 80 و هوش مصنوعی در دهه 90 شمسی در مراکز دانشگاهی و سپس شرکت های تجاری و غیر تجاری و مراکز صنعتی بودیم. لذا در میانه دهه 90، تحصیلات دانشگاهی مان را در حوزه هوش مصنوعی و داده کاوی در دانشگاه های صنعتی امیر کبیر و صنعتی شریف به اتمام رساندیم.

 

 

شرکت هوش مصنوعی و پردازش داده رایاصدر در سال 1401 تاسیس و در همین سال موفق به پذیرش در پارک علم و فناوری استان سمنان گردید. ایده­ ابتدایی تأسیس رایاصدر بر اساس خلاء استفاده از فناوری هوش مصنوعی در اغلب صنایع کشور، شکل گرفت. هم اکنون ما به عنوان یک شرکت سفارش محور و با آگاهی از چالش­های صنایع مختلف، راه­ حل های کاربردی و خلاقانه مان را در اختیار حوزه‌های مختلفی چون تولید، صنعت، کشاورزی، پزشکی، سلامت و خدمات شهری قرار می دهیم.