به سایت شرکت هوش مصنوعی و پردازش داده رایاصدر خوش آمدید.

بازدیدها: 153

درباره ما

ai team

شرکت هوش مصنوعی و پردازش داده رایاصدر

هسته اولیه شرکت هوش مصنوعی و پردازش داده رایاصدر برای حل مسائل داده محور از سال 1384 شروع به کار نمود. اولین تجربیات تیم ما در زمینه مهندسی تولید نرم ­افزار و تحقیقات بازار بود. طیف گسترده‌ آشنایی تیم ما با تخصص‌های مربوط به مهندسی نرم افزار و مهندسی داده‌ باعث شد از سال 1388 تعاملات سازنده ایی با برخی سازمان­های دولتی و بالخصوص با شرکت های صنعتی در زمینه تولید نرم ­افزارهای بانک اطلاعاتی تحت وب و همچنین پردازش داده های صنعتی و کنترل کیفیت آماری داشته باشیم.

ما شاهد انگیزه های جدی برای گسترش دانش های داده کاوی در دهه 80 و هوش مصنوعی در دهه 90 شمسی در مراکز دانشگاهی و سپس شرکت های تجاری و غیر تجاری و مراکز صنعتی بودیم. لذا با شروع دهه 90 شمسی، سعی نمودیم با هدف تقویت پشتوانه علمی، مسیر کسب دانش نوظهور هوش مصنوعی را از طریق تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه­ های تراز اول کشور صنعتی امیر کبیر و صنعتی شریف، طی کنیم.

 

شرکت هوش مصنوعی و پردازش داده رایاصدر در سال 1401 تاسیس و در همین سال موفق به پذیرش در پارک علم و فناوری استان سمنان گردید. ایده­ ابتدایی تأسیس رایاصدر بر اساس خلاء استفاده از فناوری هوش مصنوعی در اغلب صنایع کشور، شکل گرفت. هم اکنون ما به عنوان یک شرکت سفارش محور و با آگاهی از چالش­های صنایع مختلف، راه­ حل های کاربردی و خلاقانه مان را در اختیار حوزه‌های مختلفی چون تولید، صنعت، کشاورزی، پزشکی، سلامت و خدمات شهری قرار می دهیم.